Хүн амын тоо 2019 он
3,296,866
Халдварт өвчин
4,227
Халдварт бус өвчин
336,036

Эрүүл мэндийн мэдээллийн алба

№ Өрөө

Ажилтны нэр

Албан тушаал

Өрөөний утас

И-мэйл хаяг

304

Б.Доржмягмар

Албаны дарга

11-310371

Dorjmyagmarb@yahoo.com

303

С.Даваажаргал

Статистик мэдээ мэдээлэл хариуцсан ахлах мэргэжилтэн

70111485

Davaajargal@hdc.gov.mn

Х.Нарантуяа

Халдварт бус өвчний мэдээ мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн

Kh_Narantuya@hdc.gov.mn

Б.Норолхоосүрэн

Халдварт өвчний мэдээ мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн

Norolkhoosuren@hdc.gov.mn

Х.Дэлгэрмаа

Статистик, мэдээ мэдээллийн боловсруулалт хариуцсан мэргэжилтэн

Delgermaa@hdc.gov.mn

Д.Алтанцэцэг

Оператор

altantsetseg@hdc.gov.mn

Д.Уранчимэг

Оператор

Uranchimeg@hdc.gov.mn

Б.Болдбаатар

Төрөлт, нас баралтын мэдээ мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн

Boldbaatar@hdc.gov.mn

304

Т.Намхайнямбуу

Програм хангамж хариуцсан мэргэжилтэн

11-310371

namkhainyambuu@hdc.gov.mn


Б. Отгончимэг

Хувийн эмнэлгийн мэдээ, мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн


Otgonchimeg@hdc.gov.mn


Н. Гантулга

Програм хөгжүүлэлт хариуцсан мэргэжилтэн

gantulga@hdc.gov.mn

А.Биндэръяа Сервер, системийн админ мэргэжилтэн Binderyabinee@gmail.com