Хүн амын тоо 2019 он
3,296,866
Халдварт өвчин
4,227
Халдварт бус өвчин
336,036

2021 ОНЫ 6 ДУГААР САРЫН 30-НЫ ӨДӨР 10:00 ЦАГААС АВАХ МЭРГЭЖЛИЙН ҮЙЛ АЖИЛЛАГАА ЭРХЛЭХ ЗӨВШӨӨРЛИЙН ШАЛГАЛТЫН ХУВААРЬ, ЗААВАР

2021/06/28

Шалгалтыг 2021 оны 6 дугаар сарын 30-ны өдөр 10:00 цагаас авна.

1.Шалгалтыг зөвхөн Google Chrome browser интернет хөтөч ашиглан өгнө. Internet explorer, Mozilla Firefox, Safari, Edge, Brave зэрэг өөр хөтөчөөр өгсөн тохиолдолд оноо тооцогдохгүй байх эрсдэлтэй.

2. Ухаалаг гар утас, таблет, зөөврийн болон суурин компьютер ашиглан, ubt.mn сайтаар шалгалтыг өгнө.

3. Нэвтрэх код хэсэгт бүртгэлээс өөрийн нэрний өмнөх 5 оронтой кодыг оруулна. Нууц үг хэсэгт регистрийн дугаарын сүүлийн 8 оронтой тоог оруулна.

4. Нэвтэрч орсны дараа өөрийн нэр болон шалгалт өгөх чиглэл таарч байгаа эсэхийг шалгана.

5. Шалгалтын эхлэх, дуусах өдөр, шалгалтын нэр харагдах ба ЭХЛЭХ товчыг дарж шалгалтаа өгнө.

6. Зөв гэж бодсон асуултын хариулт хэсгийн бөөрөнхий тоон дээр дарна. Бүх асуултыг хариулсаны дараа дуусах товчыг дарна.

7. Үр дүнгээ шууд харна, 70 буюу түүнээс дээш оноо авсанаар тэнцэнэ.

8. Интернет дата дуусах, утасны цэнэг дууссантай холбоотой шалгалтыг дуусгаж чадаагүй бол ЭМХТ хариуцлага хүлээхгүй. Шалгалтын төлбөр төлөөгүй тохиолдолд шалгалт өгөх боломжгүй.

Холбоо барих: ubt.mn-тэй холбоотой асуудлаар 77040454, шалгалтын бүртгэл, төлбөртэй холбоотой асуудлаар ЭМХТ-ийн 11461529 дугаарт холбогдож мэдээлэл авна уу.

Шалгалтад тэнцсэн эмнэлгийн мэргэжилтэн материалаа бүрдүүлж ЭМХТ-ийн 2 байрны 212 тоотод ажлын 5 өдрийн дотор өгнө үү, Жич шуудангаар явуулж болно /

АЖИЛЛАГСАД

Нэвтрэх нэр Овог Нэр Аймаг Суралцах мэргэшлийн чиглэл
10001 Бямба Отгонбилэг Улаанбаатар Эм зүйч
10002 Түдэв Нямгэрэл Баянхонгор Ерөнхий эмч
10003 Puntsag Gantsetseg Улаанбаатар Сувилагч
10004 Сайнбаяр Ганцэцэг Улаанбаатар Эм зүйч
10005 Сүхбаатар Мөнгөнцэцэг Улаанбаатар Бага эмч
10006 Зоригтбаатар Саруулзаяа Улаанбаатар Ерөнхий эмч/Хүүхдийн/
10007 Гомбо Тунгалаг Дархан-уул Сувилагч
10008 Өлзийбаяр Өнөболд Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10009 Дорж Ариунтуяа Улаанбаатар Эм зүйч
10010 цасанчихэр сайнзаяа Улаанбаатар Насс
10011 Энхбат Даринчулуун Улаанбаатар Эм зүйч
10012 Батхүү Батцэцэг Улаанбаатар Эм зүйч
10013 Энхбаяр Цогтнаран Улаанбаатар Эм зүйч
10014 Балдан-Осор Шатар Улаанбаатар Дотрын эмч
10015 Дашдорж Батдэлгэр Улаанбаатар Эм зүйч
10016 Пунсалдулам Батоюун Улаанбаатар Эм зүйч
10017 Батсүх Алтансувд Увс Сувилагч
10018 Сүхээ Тамир Улаанбаатар Эм зүйч
10019 Володя Болорцэцэг Дорноговь Ерөнхий эмч
10020 Уртнасан Ариунсанаа Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10021 Нямсүрэн Мягмаржаргал Өмнөговь Сувилагч
10022 Бямбаахүү Зэсчулуун Улаанбаатар УАУ эмч
10023 Чулуунсүх Гансувд Хэнтий Сувилагч
10024 Ламжав Ochirbarigch Улаанбаатар УАУ эмч
10025 Өлзийбат Нарангэрэл Сэлэнгэ Уламжлалт эмчилгээний бага эмч
10026 Мөнхбат Эрдэнэчимэг Улаанбаатар Дотрын эмч
10027 Ганбат Баяржаргал Улаанбаатар Насс
10028 Содномпил Аюуш Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10029 Отгонбаяр Цэнд-Аюуш Улаанбаатар Эм зүйч
10030 энхжаргал золбоо Улаанбаатар Эм зүйч
10031 Мөнгөнцэцэг Мядагмаа Улаанбаатар Насс
10032 Хүрэлбаатар Мягмарсүрэн Улаанбаатар Уламжлалт эмчилгээний бага эмч
10033 Батбаяр Энхжин Улаанбаатар Насс
10034 Батжаргал Дэлгэрмаа Увс Уламжлалт эмчилгээний бага эмч
10035 Хадыс Хуралай Хэнтий Сувилагч
10036 Ганбат Ганзориг Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10037 Цэвэгдорж Цэцэгмаа Сэлэнгэ Эм зүйч
10038 сандагсүрэн батнасан Завхан Сувилагч
10039 Батсуурь Оргилболд Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10040 Тогтогоон Айболат Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10041 Ганбаатар Наранцэцэг Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10042 Биелхаан Ainur Улаанбаатар Насс
10043 Малчин Батсайхан Увс Гэмтлийн эмч
10044 Даваа Буянхишиг Улаанбаатар Эм зүйч
10045 Даваадаш Сугармаа Говь-Алтай Эм найруулагч
10046 Төмөрбаатар Мөнхжин Улаанбаатар Эм зүйч
10047 мөнхтогоо мөнхжаргал Говь-Алтай Ерөнхий эмч
10048 Бат-Өлзий Рэгзэдмаа Баянхонгор Насс
10049 доржсэмбэ оюундарь Увс Эм зүйч
10050 Цогтбаатар Энхтуул Улаанбаатар Яаралтай тусламж undsen mergejil
10051 Алтанхуяг Аззаяа Увс Бага эмч
10052 Болдбаатар Баярсүрэн Улаанбаатар Эм зүйч
10053 Эрдэнэбаяр Отгонзул Улаанбаатар Насс
10054 Дэмбэрэл Баянжаргал Улаанбаатар Эм зүйч
10055 Буяндэлгэр Баярбаатар Говьсүмбэр Ерөнхий эмч
10056 Туяа Эрдэнэтуяа Орхон Сувилагч
10057 Батбаяр Нацагням Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10058 Даваа Одонтуяа Говь-Алтай Сувилагч
10059 Банди Отгонтуяа Дорноговь Уламжлалт эмчилгээний бага эмч
10060 Уртнасан Баасансүрэн Улаанбаатар Сувилагч
10061 Чойвсүрэн Сэржмаа Улаанбаатар Сувилагч
10062 Отгонбор Эрдэнэчулуун Улаанбаатар Сувилагч
10063 Хуягаа Тэгшжаргал Ховд Сувилагч
10064 Одсүрэн Одонтунгалаг Улаанбаатар Эм зүйч
10065 Базарваань Уранбилэг Улаанбаатар Насс
10066 Батбаяр Баясгалан Улаанбаатар Эм зүйч
10067 Батрэнтий ГАНЦЭЦЭГ Төв Эх баригч
10068 Жадамбаа Сайхантуяа Улаанбаатар Эм зүйч
10069 Баатар Үүрийнцолмон Улаанбаатар Эм зүйч
10070 Jargalsaihan Odonchimeg Орхон Уламжлалт эмчилгээний бага эмч
10071 Нарангэрэл Юмчиндолгор Улаанбаатар Насс
10072 Ганхуяг Бямбадулам Улаанбаатар Эм зүйч
10073 Хурмет Бота Баян-Өлгий Уламжлалт эмчилгээний бага эмч
10074 Өнөрсайхан Номин-Эрдэнэ Улаанбаатар Эм зүйч
10075 Oyuntsetseg Munhzul Улаанбаатар Эм найруулагч
10076 Асхабыл Майрагүл Баян-Өлгий Сувилагч
10077 Хуанбай Ерханат Улаанбаатар Мэс заслын эмч
10078 Хунцэнгэл Оюунтуяа Дорнод Эх баригч
10079 Энхтөр Норовсүрэн Улаанбаатар Насс
10080 Мажитхан Гүлмарал Баян-Өлгий Эм зүйч
10081 Түвдэндорж Алтангэрэл Улаанбаатар Эм зүйч
10082 Болдбаатар Энхжин Ховд Ерөнхий эмч
10083 Лхагвасүрэн Бямбацэцэг Улаанбаатар Сувилагч
10084 Данзандорж Жаргалсайхан Хөвсгөл Эм найруулагч
10085 Дамдинсүрэн Лхагвадулам Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10086 Янжив Чулуун Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10087 Балдандорж Эрдэнэ-Оюун Улаанбаатар Эм зүйч
10088 Ренчиндорж Маналжав Улаанбаатар Эм зүйч
10089 БАЯРТОГТОХ ДААРИЙМАА Архангай Ерөнхий эмч
10090 цэвээн Одхүү Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10091 Хайрол Каусар Баян-Өлгий Сувилагч
10092 Цэрэнпүрэв Ганзул Улаанбаатар Сувилагч
10093 Чулуундорж Янжинлхам Улаанбаатар Сувилагч
10094 Лханаа Отгонцэцэг Улаанбаатар Бага эмч
10095 Каваз Улар Улаанбаатар Сувилагч
10096 Эрдэнэбилэг Өнөржаргал Улаанбаатар Эм зүйч
10097 батсүх Бадамцэцэг Увс Эх баригч
10098 Жанчив Туяа Улаанбаатар Эм найруулагч
10099 Иманбай Жибиран Баян-Өлгий Уламжлалт эмчилгээний бага эмч
10100 Даваасүрэн Золбоо Улаанбаатар Насс
10101 Баяраа Ууганжаргал Завхан Эм зүйч
10102 Рэнчиндорж Анармаа Улаанбаатар Мэс заслын эмч
10103 Гомбожав Чанцалмаа Дархан-уул Эм найруулагч
10104 Бат-Эрдэнэ Анхтуяа Хэнтий Эм найруулагч
10105 Батсайхан Оюунсайхан Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10106 Гансэлэм Уугантуяа Дорнод Уламжлалт эмчилгээний бага эмч
10107 Батмэнд Уранчимэг Өмнөговь Эм найруулагч
10108 Алтанбасан Цэндсүрэн Улаанбаатар Сувилагч
10109 Мөнхбат Мөнгөнтуул Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10110 Болдбаатар Баярсайхан Хөвсгөл Мэс заслын эмч
10111 Батбаяр Бат-Уянга Улаанбаатар Сувилагч
10112 Батсайхан Лхагвасүрэн Улаанбаатар Насс
10113 Содномбалжир Түвшинжаргал Улаанбаатар Эм зүйч
10114 Баттулга Дуламжав Улаанбаатар Насс
10115 Төгсжаргал Дэлгэрцэцэг Улаанбаатар Сувилагч
10116 Цогтсайхан Сонинцэцэг Улаанбаатар Ерөнхий эмч/Хүүхдийн/
10117 Чулуунбат Алтанзул Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10118 Гансүх Баасансүрэн Баянхонгор Эх баригч
10119 Буянбадрах Соёлгэрэл Улаанбаатар Эм зүйч
10120 Адилбиш Болормаа Өмнөговь Бага эмч
10121 Баасанжав Эрдэнэчимэг Улаанбаатар УАУ эмч
10122 Мягмар Эрдэнэхорол Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10123 Цогбадрах нэмэрдаваа Говь-Алтай Эх баригч
10124 Рэгзэн Алтанцэцэг Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10125 Зоригтбаатар Нэргүйцэцэг Дорноговь Ерөнхий эмч
10126 Чулуунбаатар Гансүх Улаанбаатар УАУ эмч
10127 Ренчинбямба Балжинням Өвөрхангай Бага эмч
10128 Батчулуун Доржлхагва Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10129 Шарав Болортуяа Хэнтий Уламжлалт эмчилгээний бага эмч
10130 Баярсайхан Отгончимэг Улаанбаатар Эм зүйч
10131 Бат-Эрдэнэ Идэрмөнх Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10132 Өлзийбаяр Бямбадорж Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10133 Бадрал Хэрлэнчимэг Хэнтий Бага эмч
10134 Гэрэлтуяа Номинцэцэг Улаанбаатар УАУ эмч
10135 Адебиет Нурсауле Баян-Өлгий Ерөнхий эмч
10136 Дэлэг Баярмаа Улаанбаатар Эм найруулагч
10137 Чимэд Оюунчимэг Улаанбаатар Эх баригч
10138 Энхбат Хонгор-Үжин Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10139 токтасын багдагуп Баян-Өлгий Уламжлалт эмчилгээний сувилагч
10140 Шаравсамбуу Отгонжаргал Улаанбаатар Эм найруулагч
10141 Бахыт Айтолхын Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10142 Отгонтамир Эрдэнэчимэг Дархан-уул Сувилагч
10143 Бедимурат Айсулу Баян-Өлгий Сувилагч
10144 цэнд амаржаргал Говь-Алтай Сувилагч
10145 Янпил Уранчимэг Улаанбаатар Сувилагч
10146 Цэрэнбат Ариунжаргал Улаанбаатар Сувилагч
10147 Зоригсайхан Эрдэнэ Улаанбаатар Мэс заслын эмч
10148 Эрдэнэбилэг Шинэмягмар Улаанбаатар Эм найруулагч
10149 Ганбаатар Дүүрэнбилэг Дархан-уул Сувилагч
10150 Баяраа Бямбабаяр Улаанбаатар Дүрс оношлогооны эмч
10151 Рэнцэн Энхтуяа Улаанбаатар Сувилагч
10152 Болд Ариунбуян Улаанбаатар Насс
10153 Батсуурь Төрбадрах Улаанбаатар Эх баригч
10154 Эрдэнэбулган Ганцэцэг Улаанбаатар Насс
10155 Хабат Жанаргүл Баян-Өлгий Сувилагч
10156 Баярмагнай Баярмаа Улаанбаатар Эм зүйч
10157 Жамъяанжав Хандмаа Улаанбаатар Сувилагч
10158 Энхжаргал Хонгорзул Улаанбаатар УАУ эмч
10159 Өмиртай Аяаулы Ховд Насс
10160 Банзрагч Буянхишиг Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10161 Довдон Амарзаяа Дархан-уул Сувилагч
10162 Донсом Сарантуяа Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10163 ДАРГЕРХАН Айгерим Баян-Өлгий Сувилагч
10164 Батдэлгэр Мөнх-Эрдэнэ Увс Ерөнхий эмч
10165 Батхүү Энхсаран Улаанбаатар Насс
10166 Гончиг Цэцгээ Улаанбаатар Эм найруулагч
10167 Гандаваа Анужин Улаанбаатар Чих хамар хоолойн эмч
10168 Баярсайхан Чинсайхан Төв Сувилагч
10169 Буянтэгш Зэндмэнэ-Эрдэнэ Өмнөговь Ерөнхий эмч
10170 Серикхан Арнагүл Баян-Өлгий Сувилагч
10171 ганхуяг ариунаа Улаанбаатар Эм найруулагч
10172 Батсуурь Уранчимэг Улаанбаатар Сувилагч
10173 Батмөнх Өлзийжаргал Улаанбаатар Эм найруулагч
10174 Наранжаа Бурмаа Улаанбаатар Сувилагч
10175 Замбатив Өлзийсайхан Улаанбаатар УАУ эмч
10176 Жанцай Рэнсумаа Улаанбаатар Сувилагч
10177 Тэрбиш Нарантуяа Улаанбаатар Эм найруулагч
10178 Самандаа Өлзийжаргал Улаанбаатар Насс
10179 Шагдар Оюунцэцэг Улаанбаатар Сувилагч
10180 Шагдарсүрэн Пүрэвжав Улаанбаатар Эм найруулагч
10181 Шараа Уянга Улаанбаатар Насс
10182 Мөнх-Эрдэнэ Болдсайхан Улаанбаатар Эм зүйч
10183 дамдинжав саруул Улаанбаатар Эм найруулагч
10184 Ховдбай Амангүль Баян-Өлгий Сувилагч
10185 Жанчив Сайнсанаа Улаанбаатар Эм зүйч
10186 Хадбаатар Цэвэлмаа Улаанбаатар Насс
10187 Ганзориг Оюунцэцэг Улаанбаатар УАУ эмч
10188 Лутсайхан Энхтамир Орхон Ерөнхий эмч
10189 Даваадорж Батгэрэл Дархан-уул Эм найруулагч
10190 Намсрайжав Гэрэлцэцэг Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10191 Цэрэндорж Даваасүрэн Дархан-уул Эм зүйч
10192 Энхжаргал Хишигдэлгэр Баянхонгор Эх баригч
10193 Ганзоригт Отгонжаргал Ховд Уламжлалт эмчилгээний сувилагч
10194 Алгаа Амарбаясгалан Улаанбаатар УАУ эмч
10195 Худабай Жанбота Улаанбаатар УАУ эмч
10196 Эрдэнэтөгс Уянга Улаанбаатар Чих хамар хоолойн эмч
10197 Баяр Төвхөн Орхон Эм найруулагч
10198 Долгор Болорзаяа Дорнод Ерөнхий эмч
10199 Лувсандаваа Ууганбаяр Өвөрхангай Ерөнхий эмч
10200 Хишигбадам Уранцэцэг Өмнөговь Сувилагч
10201 Мягмаржав Адъяасүрэн Улаанбаатар Эм зүйч
10202 Өнөрболд Мөнгөнжигүүр Улаанбаатар УАУ эмч
10203 Басан Нарангэрэл Улаанбаатар Эм зүйч
10204 Бямбаа Түвшинбаяр Улаанбаатар Эм зүйч
10205 Төөрүүл Пагмадулам Улаанбаатар УАУ эмч
10206 Бат-өлзий Үүрийнтуяа Сүхбаатар УАУ эмч
10207 Баярхүү Донжилхам Сүхбаатар Сувилагч
10208 Мишиг Машбат Ховд Эх баригч
10209 Көк Бахберген Баян-Өлгий УАУ эмч
10210 Цэгээрэгзэн Цэнд Улаанбаатар Насс
10211 Лхамсүрэн Отгонцэцэг Дорноговь Эм найруулагч
10212 Нэргүйцоо Пүрэвмаа Улаанбаатар Насс
10213 Батсайхан Ариунзаяа Улаанбаатар Насс
10214 Чимгээ Золзаяа Өмнөговь Ерөнхий эмч
10215 Дэмбэрэл Юмчмаа Улаанбаатар Сувилагч
10216 Erbolat Gulmanat Баян-Өлгий Эм найруулагч
10217 Баясгалан Гайхаль Хэнтий УАУ эмч
10218 Баатархүү Лхамсүрэн Улаанбаатар Мэс заслын эмч
10219 Дашцогзол Эрдэнэчимэг Улаанбаатар Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч
10220 Чүлтэмсүрэн Идэр Улаанбаатар Эм зүйч
10221 Энхжаргал Баттуяа Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10222 Нанжид Шүхэрцэнд Улаанбаатар Дотрын эмч
10223 Батжаргал Гэрэлт-од Увс Сувилагч
10224 Болд Бадамханд Архангай Ерөнхий эмч
10225 Бумцэнд Сувд-Эрдэнэ Завхан Уламжлалт эмчилгээний сувилагч
10226 Эрдэнэчимэг Даваадулам Улаанбаатар Халдвартын эмч
10227 Пүрэвболд Цогзолмаа Хэнтий Ерөнхий эмч
10228 Лхасүрэндорж Доржжигжид Өвөрхангай Эх баригч
10229 Болатбек Сагыныш Баян-Өлгий Сувилагч
10230 Абай Айсауле Баян-Өлгий Сувилагч
10231 Кранбай Март Баян-Өлгий Сувилагч
10232 Дамжин Ариунбулаг Сэлэнгэ УАУ эмч
10233 Амангельд Төлеужан Баян-Өлгий Ерөнхий эмч
10234 Уймхан Сауле Баян-Өлгий Сувилагч
10235 Төмөр-Очир Хонгорзул Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10236 Лхагва - Очир Одонтуяа Улаанбаатар Эм зүйч
10237 Батжаргал Буянжаргал Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10238 Алтанхүү Удвал Улаанбаатар Сувилагч
10239 Дашням Отгонсүрэн Улаанбаатар Насс
10240 НАНЖИДДОРЖ ПҮРЭВЖАЛ Говь-Алтай УАУ эмч
10241 Мөнхболд Аззаяа Улаанбаатар Сувилагч
10242 Ганбаатар Баасанжаргал Өвөрхангай Сувилагч
10243 Урианхай Тогсбилэг Улаанбаатар Эм зүйч
10244 Батбаяр Номинцэцэг Улаанбаатар Насс
10245 Библикашбагад Сийлэгмаа Улаанбаатар Бага эмч
10246 Гэрэлчулуун Ганзориг Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10247 Энхболд Отгончимэг Улаанбаатар Эх баригч
10248 Алип Бердгүл Баян-Өлгий Бага эмч
10249 Хуягбат Даваа Улаанбаатар Мэс заслын эмч
10250 лхагвасүрэн Үүрийнтуяа Улаанбаатар Насс
10251 Энхбаяр Номинжин Улаанбаатар Насс
10252 Наранцогт Хулан Улаанбаатар УАУ эмч
10253 Отгонбаатар Халиунаа Улаанбаатар УАУ эмч
10254 Саранхүү Болор-Эрдэнэ Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10255 Zolzaya Dolgor Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10256 чулуундорж гүнжидмаа Дорноговь Эм зүйч
10257 Пүрэвдорж Мөнхзул Төв Эм найруулагч
10258 Нэргүй Оюу-Эрдэнэ Баян-Өлгий Ерөнхий эмч
10259 Энхбаатар Золжаргал Улаанбаатар Эм зүйч
10260 Ренчиндулам Сийлэгмаа Төв Эх баригч
10261 Ренчиндулам Сийлэгмаа Төв Эх баригч
10262 Энхжаргал Мэргэншагай Улаанбаатар Насс
10263 Энхболд Эрдэнэпүрэв Улаанбаатар Дүрс оношлогооны эмч
10264 Батмөнх Хүрэлтогоо Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10265 дорждэрэм оюунцэцэг Улаанбаатар Эм зүйч
10266 Батсүх Одчимэг Улаанбаатар Эм зүйч
10267 Шарав Мөнхцэцэг Улаанбаатар Эм зүйч
10268 Балдандорж Эрдэнэзаяа Улаанбаатар Насс
10269 Лхагвадорж Цэцэгханд Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10270 Сэр-Од Баасансүрэн Өвөрхангай Эм найруулагч
10271 Orosoo Azzaya Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10272 Лхагвадорж Тамир Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10273 Гантөмөр Мөнхжаргал Сэлэнгэ Эм зүйч
10274 энхтуяа даваасүрэн Улаанбаатар Сувилагч
10275 Bayaraa Otgon-erdene Сэлэнгэ Эм найруулагч
10276 Отгонжаргал Энхжаргал Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10277 жаргал ган-эрдэнэ Улаанбаатар Насс
10278 Ганболд Болормаа Орхон Эм зүйч
10279 Батсүх Нямдолгор Улаанбаатар Сувилагч
10280 Цэрэндорж Болормаа Улаанбаатар Сувилагч
10281 Энхтагтаа Алтанцацрал Улаанбаатар Насс
10282 Баттөр Бужиндай Говь-Алтай Уламжлалт эмчилгээний бага эмч
10283 Керей Армян Баян-Өлгий Сувилагч
10284 Чүлтэмжамц Долгоржав Орхон Чих хамар хоолойн эмч
10285 Батболд Үүрийнтуяа Дорнод Сувилагч
10286 Батмөнх Болортуяа Улаанбаатар УАУ эмч
10287 Эрдэнэчулуун Маргад-Эрдэнэ Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10288 Эрдэнээ Цэрэндулам Өвөрхангай Ерөнхий эмч
10289 жазик жайнаган Улаанбаатар Эм зүйч
10290 Баярмагнай Солонго Дархан-уул Эм найруулагч
10291 Бат- Очир Баярсайхан Орхон Эм зүйч
10292 Отгонбаяр Анхжаргал Сэлэнгэ Ерөнхий эмч
10293 Нацагдорж Баярцэцэг Дархан-уул Бага эмч
10294 эрдэнэцогт намуундарь Улаанбаатар Насс
10295 Самбуу Энх-Отгон Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10296 Азар Өнөржаргал Улаанбаатар Бага эмч
10297 Бавуу Баярмаа Орхон Эм найруулагч
10298 Билгүүн Ану Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10299 Болдбаатар Анхмаа Улаанбаатар Насс
10300 Цолмонбаатар Оюунтуул Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10301 Базарваань Саранцэцэг Улаанбаатар Сувилагч
10302 Самихан Роза Улаанбаатар Эм найруулагч
10303 ГАНТУЛГА БУЛГАМАА Улаанбаатар Эм зүйч
10304 Пүрэвдулам Билгүүндэги Улаанбаатар Насс
10305 Доржготов Очиргарам Улаанбаатар УАУ эмч
10306 Энхбаатар Сэлэнгэ Орхон Ерөнхий эмч
10307 Дамдинсүрэн Оюунэрдэнэ Улаанбаатар Эх баригч
10308 Гантулга Хишигдэлгэр Улаанбаатар Халдвартын эмч
10309 Гансүх Хандсүрэн Улаанбаатар Арьс гоо заслын эмч
10310 Дамдинхүү Алтанзул Говь-Алтай Сувилагч
10311 Доржготов Болортуяа Дорнод Бага эмч
10312 Түвшинтөгс Оюунжаргал Улаанбаатар Эх баригч
10313 Алтансүх Должинжав Дорнод Сувилагч
10314 Хүрэлбаатар Болормаа Улаанбаатар Эм найруулагч
10315 Батсүх Ханддарь Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10316 Батдэлгэр Цэрмаа Улаанбаатар Эм зүйч
10317 Чойжил Батжаргал Баянхонгор Насс
10318 Мөнхбаатар Эрбол Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10319 Санга Түмэнжаргал Улаанбаатар Эм найруулагч
10320 Заяа Батчулуун Улаанбаатар Мэдрэлийн эмч
10321 Алтантуяа Намуун Улаанбаатар Ерөнхий эмч
10322 Тэрбиш Бат-Эрдэнэ Улаанбаатар Сувилагч
10323 Сармандах Лхагва-Оюун Дархан-уул Сувилагч
10324 Мижиддорж Отгонтэнгэр Баянхонгор Сувилагч
10325 Энхтөр Эрдэнэболор Дорнод Ерөнхий эмч
10326 Дамжин Дуламсүрэн Увс Эм зүйч
10327 баасанхүү жавхлант Улаанбаатар Сувилагч
10328 Мөнхбат Хонгорзул Дорноговь Сувилагч
10329 Чойжинжав Халиунаа Улаанбаатар Эм найруулагч
10330 Мэндсайхан Нарантуяа Улаанбаатар Насс
10331 Магсаржав Дэлгэрцэцэг Дорноговь Ерөнхий эмч
10332 Сосорбарам Сарантуяа Улаанбаатар Эм найруулагч
10333 Эрдэнэбилэг даваасүрэн Увс Сувилагч
10334 Гүнбилэг Ундраа Улаанбаатар Насс
334

ТӨГСӨГЧИД

Нэвтрэх нэр Овог Нэр Аймаг Мэргэжил
11001 Лхагвасүрэн СЭРГЭЛЭН Дархан-уул Сувилагч
11002 Адъяасүрэн Ариунцэнгэл Төв Сувилагч
11003 Галсанжамц Цэен Төв Сувилагч
11004 Баточир Мөнхсаруул Улаанбаатар Сувилагч
11005 Эрдэнэчулуун Чулуунцэцэг Архангай Эм зүйч
11006 Батхуяг Бумдарь Улаанбаатар Эх баригч
11007 Цэмбэлцогт Өндөрцэцэг Ховд Сувилагч
11008 Ганхүү Сүнжидмаа Баянхонгор Сувилагч
11009 Санжаа Дөлгөөн Улаанбаатар Хөдөлгөөн засалч
11010 Ганбат Дэлхийцэцэг Улаанбаатар Эм найруулагч
11011 Ганхуяг Аясавле Ховд Эх баригч
11012 дашаа мөнгөнсарнай Улаанбаатар Сувилагч
11013 Отгончимэг Болорцэцэг Улаанбаатар Эм найруулагч
11014 Батмөнх Янжиндулам Хөвсгөл Сувилагч
11015 Бархас Гомбодорж Баянхонгор Нүүр ам судлалын их эмч
11016 Энхтуяа Золзаяа Улаанбаатар Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11017 Өлзийсайхан Сарангэрэл Улаанбаатар Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11018 Төмөр-Очир Бурмаа Архангай Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11019 Ганжууржав Баасансүрэн Улаанбаатар Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11020 Дамдинбазар Эрдэнэтуяа Улаанбаатар Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11021 Батжаргал Мөнхцэцэг Улаанбаатар Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11022 Отгонцэлмэг Сосорбурам Дорноговь Уламжлалт анагаахын сувилагч
11023 Барбол Тиянах Баян-Өлгий Нүүр ам судлалын их эмч
11024 Киров Буянхишиг Говь-Алтай Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11025 Тамир Магсаржалам Улаанбаатар Нүүр ам судлалын их эмч
11026 Болдбаяр Халиун Улаанбаатар Нүүр ам судлалын их эмч
11027 Санжхүү Бямбацэцэг Увс Сувилагч
11028 гэрэлбаатар лхагвасүрэн Улаанбаатар Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11029 Батзориг Рэнцэндулам Улаанбаатар Нүүр ам судлалын их эмч
11030 ЦЭРЭНДОРЖ ДАРИЙМАА Улаанбаатар Сувилагч
11031 Баатар Төмөртогоо Улаанбаатар Эх баригч
11032 Сосорбарам Пүрэвжав Улаанбаатар Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11033 Буянтогтох Алтангоо Завхан Сувилагч
11034 Хүрэлбаатар Бат-Амгалан Дархан-уул Эм зүйч
11035 уртнасан төмөр-очир Улаанбаатар Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11036 Хишигдорж Гүнжинлхам Улаанбаатар Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11037 Төмөрчөдөр Лхагвагарам Баянхонгор Сувилагч
11038 Бадрах Бөртэ-Үжин Улаанбаатар Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11039 Соронзонболд Сувд-Эрдэнэ Улаанбаатар Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11040 Баярмагнай Лхам-Осоржин Улаанбаатар Нүүр ам судлалын их эмч
11041 Цэрэндорж Цэвэлмаа Архангай Нүүр ам судлалын их эмч
11042 Түвшинжаргал Янжинлхам Архангай Нүүр ам судлалын их эмч
11043 Эрдэнэбаяр Үүрийнтуяа Сүхбаатар Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11044 Батбаяр Жаргалсайхан Ховд Сувилагч
11045 Оюунбат Янжмаа Дорнод Сувилагч
11046 Жанчив Од-Эрдэнэ Улаанбаатар Эм зүйч
11047 Төрбат Хулан Улаанбаатар Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11048 Сарсанбай Алтанбек Улаанбаатар Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11049 очирпүрэв норпил Улаанбаатар Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11050 Дагвадорж Очмоо Улаанбаатар Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11051 Хүрэлбаатар Ариундалай Улаанбаатар Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11052 Баттулга Амаржаргал Архангай Сувилагч
11053 Даулеткерей Айгерим Баян-Өлгий Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11054 Батаа Батцэцэг Говь-Алтай Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11055 Эрдэнэбаатар Азжаргал Улаанбаатар Нүүр ам судлалын их эмч
11056 Ганболд Ундармаа Улаанбаатар Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11057 Онгонтогтох Нандинбаяр Өмнөговь Сувилагч
11058 Туяа Чаминчулуун Хөвсгөл Сувилагч
11059 Лхамсүрэн Отгонжаргал Төв Эм зүйч
11060 Эрдэнэбат Ирмүүнзаяа Улаанбаатар Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11061 Болор-эрдэнэ Энхзул Орхон Эм зүйч
11062 Энхтөр Нарангэрэл Завхан Сувилагч
11063 Авралт Хүслэн Улаанбаатар Нүүр ам судлалын их эмч
11064 Должмаа Хоролдулам Баянхонгор Сувилагч
11065 Чулуунбаатар Минжээ Улаанбаатар Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11066 Бердибай Еркежан Баян-Өлгий Сувилагч
11067 Оюунбат Нямцэцэг Улаанбаатар Эм зүйч
11068 Мөнхцолмон Цагаан Орхон Эм зүйч
11069 Батчулуун Дэлгэрцэцэг Дархан-уул Эм найруулагч
11070 Эрдэнэцогт Батболд Улаанбаатар Нүүр ам судлалын их эмч
11071 Төмөрчөдөр Лхагвагарам Баянхонгор Сувилагч
11072 Отгонбаяр очтөгс Дархан-уул Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11073 дашзэвэг номин Улаанбаатар Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11074 Ганболд Отгонзаяа Улаанбаатар Уламжлалт анагаахын их эмч
11075 Солтан Ахмарал Баян-Өлгий Сувилагч
11076 Бямбаа Цэрэндэжид Хөвсгөл Сувилагч
11077 ванчинсүрэн баасандорж Улаанбаатар Эм зүйч
11078 Лувсанвандан Отгонжаргал Сэлэнгэ Нүүр ам судлалын их эмч
11079 Чулуунбаатар Баярмаа Улаанбаатар Сувилагч
11080 Алтангэрэл Анхзаяа Улаанбаатар Нүүр ам судлалын их эмч
11081 Хүрэлцол баянбилэг Ховд Сувилагч
11082 Чулуундорж Алтангэрэл Баянхонгор Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11083 Амарсанаа Ариунсанаа Улаанбаатар Уламжлалт анагаахын их эмч
11084 Баяндалай Мөнхзул Дархан-уул Ерөнхий мэргэжлийн их эмч
11085 Эрэдэнэсувд дөлгөөн Улаанбаатар Нүүр ам судлалын их эмч
85


” ҮЙЛЧЛҮҮЛЭГЧИЙН АЮУЛГҮЙ БАЙДЛЫН ДЭЛХИЙН ӨДӨР-2021”
Шалгалтын сорилд хариулах заавар
Цахим сургалтад хэрхэн бүртгүүлэх вэ?
"ЕРӨНХИЙ МЭРГЭШИЛ СУДЛАЛ" ҮНДСЭН МЭРГЭШЛИЙН СУРГАЛТ
Бүртгүүлэх заавар